Penzion Chocholoušek je ideálním stanovištěm pro turistiku a cyklistiku

10.01.2022

Jižní Čechy jsou doslova rájem pro cyklisty. Skvělé projížďky kolem třeboňských rybníků lákají každého nenáročného cyklistu díky svým rovinatým trasám nádhernou krajinou s překrásnými výhledy. V okolí lázeňského města Třeboň se rozprostírají lesy, které jsou součástí Chráněné krajinné oblasti Třeboňsko. Ubytování v Třeboni poskytuje romantický Penzion Chocholoušek.

Penzion Chocholoušek je situován do centra Třeboně

Pokud se rozhodnete pro víkendový, nebo vícedenní pobyt v této krajině s nezapomenutelným obsahem a hledáte to správné a levné ubytování, na adrese Penzionu Chocholoušek se opravdu nespletete. Penzion Chocholoušek je situován přímo do centra města Třeboně, do ulice Hybešova 1165. A proč zrovna název Penzion Chocholoušek. Důvod je velice prozaický: majitelkou sympatického penzionu s přátelskou rodinnou atmosférou je paní Helena Chocholouška.

Skvělé podmínky pro cyklisty

Cyklisté mají možnost úschovy svých dvoukolých miláčků, stejně jako běžní návštěvníci, kteří si svá kola nechtěli brát z domova, si mohou bicykly v Penzionu Chocholoušek vypůjčit. Podobně jako úschovna jízdních kol zde funguje také bezplatné garážové stání motocyklů, nebo automobilů. Pokud se ubytujete v Penzionu Chocholoušek, budete velmi mile překvapeni aktuální cenou za pokoj, která je od října 2014 krásných 290 korun za osobu a noc.

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky

Ubytováni budete ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Součástí pokoje je i plně vybavená kuchyňka, televizor, pro ty, kteří se neobejdou bez internetového připojení, je zde bezplatné užívání Wi-Fi internetového připojení. Na pokoji nechybí ani televize. Kdo chce trávit romantické vlahé večery sezením na čerstvém vzduchu, bude potěšen z terasy s krásnými výhledy a možností grilování.