Třeboňsko proslavily rybníky a ubytování v Penzionu Chocholoušek

13.01.2022

Když se vysloví Třeboň, každému z nás se vybaví rybník Svět a výlovy kaprů. Ano, nejen v předvánočním čase jsou populární rybníky lákadlem k výletům, víkendovým, nebo týdenním pobytů. A kde sehnat ubytování v Třeboni? Penzion Chocholoušek je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí skvěle užít pobyt v jednom z nejkrásnějších krajů Česka. Majitelé Penzionu Chocholoušek dokonce nyní poskytují slevu na ubytování.

Třeboňské rybníky
Třeboňské rybníky

Ubytování doslova za hubičku

Od října 2014 jsou ceny ubytování v Penzionu Chocholoušek za krásných 290 korun na osobu a noc. A to je opravdu skvělá nabídka. Co se pod pojmem ubytování skrývá? Krásné, nové pokoje mají kapacitu dvě osoby plus jedna osoba na přistýlce. Pokoje jsou moderně zařízené a penzion disponuje čtyřmi pokoji.

Ubytování v soukromí a s komfortem

Na každém pokoji je koupelna a toaleta. Dále k pokoji náleží plně vybavená kuchyňka vařičem, chladničkou, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím. Hosté se mohou po plnohodnotně stráveném dni procházkami, projížďkami na kole či koupání pohodlně usadit k televizi, případně si zapojit počítač a věnovat se například neodkladné práci, nebo sledování filmů na notebooku. Internetové Wi-Fi připojení je na každém pokoji zdarma.

Skvělé podmínky pro cyklisty, automobilisty i motorkáře

Ubytování v penzionu Chocholoušek, to není jenom lenošení na pokoji. K dispozici návštěvníkům je rovněž střešní terasa s posezením a nádhernými výhledy, kde je také možnost grilování. Milovníci cyklistiky si zde mohou bezpečně uschovat svá jízdní kola. Pokud si nechcete vozit kolo, nezoufejte, kola se v Penzionu Chocholoušek také půjčují. Automobilisté mají možnost bezplatného parkování vozu, stejně jako motocyklu.