Ubytování v Třeboni vás vezme za srdce

20.01.2022

Ubytování v Třeboni vás každopádně vezme za srdce. Třeboň je totiž velmi překrásné lázeňské město, která nabízí spoustu krásných zákoutí. Penzion Chocholoušek se navíc nachází na velmi krásném strategickém místě, ze kterého se během několika málo minut dostanete do okouzlujícího centra Třeboně, kde na vás čekají nejen obchody, ale také lázně, wellness i výborná restaurace. Kdo by se díky tomu do Třeboně nezamiloval na první pohled, že? V našem příjemně nově zařízeném penzionu na vás čeká naprosto dokonalé ubytování. Třeboň vám zase nabídne zážitky, které jen tak nikde nezažijete.

Ubytování v Třeboni
Ubytování v Třeboni

Pension Třeboň bude vaším skvělým útočištěm pro jakýkoliv typ dovolené

Pension Třeboň bude naprosto skvělým útočištěm pro jakýkoliv typ dovolený, který si jen budete přát. V nově zařízených dvoulůžkových pokojích, ve kterých je možnost přistýlky se budete cítit jako v pohádce. Penzion Třeboňsko se navíc nachází ve velmi klidném prostředí, kde budete mít naprostý klid a pohodu. Uvolnit tak nejen svoji mysl, ale také tělo vám dovolí pouze místní klima a komfort, který vám jsem schopni ve vybaveném penzionu nabídnout. Na pokoji budete mít televizi, plně vybavenou kuchyňku, koupelnu i WC a silné WiFi připojení. Kromě jiného vás čeká prostorná střešní terasa, kde budete mít možnost si posedět i něco dobrého ugrilovat. Parkování u pensionu je navíc zcela zdarma.

Co na vás v Třeboni čeká?

Ubytování v Třeboni se vám rozhodně vyplatí. Okolí Třeboně totiž z valné většiny zaobírají rybníky a lesy, které jsou součástí chráněné krajinné oblasti Třeboňska. Krásná rovinatá krajina v jeho okolí je navíc vhodná nejen pro pěší turistiku, ale také pro cykloturistiku. Mezi hosty patří náš pension k velmi oblíbeným. Pokud máte chuť na to strávit konečně příjemnou a ničím nerušenou aktivní či pohodovou dovolenou v Třeboni, neváhejte si rezervovat svůj pokoj v našem penzionu.